Parvesaun

Parvesaun on ideaalseks vahendiks jõe peal liikumiseks, mis võimaldab nautida lummavat loodust ning saunamõnusid.

parvesaun

Parvesaun

Parvesauna suurus on 11×4,4 m ja mahutab kuni 25 inimest. Parvel on puuküttega saun kuhu mahub korraga kuni 5 inimest. Parv on varustatud päästevestide ja päästerõngaga.

Parvesaunal on pleksiklaasist seinad ja uksed, mida annab vastavalt ilmastikuoludele vajadusel teisaldada vastavasse laekasse. Parvesaunal on lisaks olemas valgustus, vihmase ilma korral varikatus, riietevahetus sirm, lauad, pingid, grill koos grillimistarvikutega, jõedušš. Kalapüügi huvilistele olemas kalapüügiriistad, kajalood jõepõhja reljeefi ja kalade vaatamiseks.

Varakevadel ja hilissügisel on parvele paigaldatud spetsiaalsed vaipkatted ja gaasikiirgurid, mis annavad lisasoojust ning võimaldavad hooaega pikendada kuni jää tulekuni. Matkale on võimalik lisaks kaasa võtta kanuusid, et huvilistele lisaks korraldada kanuumatka.

Hind:
1 tund 60 EUR,

alates 7 tunnist TASUTA (järgmise päeva kella 12.00-ni).

Hind sisaldab: parvejuhti, ahju ja grillipuid, saunavihtasid, kalapüügivahendeid.
* hindadele lisandub KM 20%

Galerii:

Lisaks parvesaunale on meil välja pakkuda Mootorparv, mis on mõeldud  jõe peal matkamiseks. Parv sobib erinevate ürituste läbiviimiseks vee peal. Mootorparve mõõdud on 8×4,4 m ja mahutab kuni 20 inimest. Mootorparv sobib seltskondadele, kes ei ole huvitatud saunaskäimisest ja kes tahavad lihtsalt nautida kaunist loodusvaadet jõel või siis just suuremale saunahuviliste rühmale, sest mootorparv on võimalik ühendada saunaparvega.

Parvel on olemas piirded, lauad, pingid, grill, varikatus. Mootorparve on võimalik rentida koos saunaparvega ,selleks kinnitatakse parved külgepidi kinni ja parved liiguvad kogu matka vältel koos. Kui parved on omavahel ühendatud, siis on võimalik sõidu ajal ühelt parvelt teisele liikuda.

Hind: 1 tund 42 EUR
alates 7 tunnist TASUTA (järgmise päeva kella 12.00-ni)

Hind sisaldab: parvejuhti, grillipuid ja bensiini
* hindadele lisandub KM 20%

Galerii:


Comments are closed.