Suur Parvemaja

Suur Parvemaja

Parvemaja on ainulaadne ja aastaringselt kasutatav Vigala jõel ujuv maja. See on maja keset kaunist loodust, kus saab pidada maha üks imeline
jõulupidu, tegus koolituspäev, meeleolukas kliendiürtius, särav juubel, unustamatu kokkutulek, meeskondlikud talvepäevad või särtsakas saunapidu!

Parvemajas on kokku 250 ruutmeetrit, mis pakub kõiki mugavusi looduskaunis keskkonnas. Maja peosaal mahutab kuni 40 inimest, magamiskohti on 30-le. Koolitus- ja peosaalis on kamin, telekas, muusikakeskus ja ka koolituseks vajalikud seadmed. Parvemajas on ka toimiv köök ning toidunõud. Lisaks leiab sealt avara saunakompleksi, mugava riietusruumi, kaks värskendavat dušši, kaks tualetti ja kuuma saunalava isegi kuni viieteistkümnele inimesele. Saunalavalt avaneb imekaunis vaade läbi lavaruumi akna jõele ja kaunile loodusele. Kasutage võimalust ja hüpake saunalavalt otse jõkke. Lisaks on terrassil on olemas grill koos grilltarvikutega.

Suurematel seltskondadel on võimalik broneerida kaks parvemaja ja need omavahel ühendada. Suvel saab kasutada kaldal ka telkimisplatsi, lõkkeplatsi ja mänguväljakut. Aktiivseks tegevuskes saab lisaks rentide jõel sõitmiseks vesijalgrattaid, korraldada kanuumatk, nautida rabamatka, sõita võidu mootorsaanidega, püüda kala või uisutada.

Maja hind: 1 öö-päev 595 EUR

* hindadele lisandub KM 20%

Galerii:

Comments are closed.